En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Ücretsiz PS Plus şansını kaçırmayın!

PlayStation sahiplerinin olmazsa olmazlarından, PS Plus kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulacak. Siz de ücretsiz PS Plus üyeliği şansını kaçırmayın!

0 268

Sony’den yapılan açıklamaya göre PlayStation Plus, 15 – 20 Kasım tarihleri arasında ücretsiz olacak. Bu süre zarfında normalde PS Plus’a üye olmayan PlayStation sahipleri, 5 günlük ücretsiz PS Plus üyelik sahibi olmanın keyfini sürebilecekler.

Peki 5 günlük PS Plus üyeliği neler sunacak?

5 günlük üyelik oyunculara neler katacak? Şüphesiz ki 5 günlük ücretsiz üyeliğin en önemli artısı, oyuncuların ücretsiz olarak oyunların online yani multi-player modlarını oynayabilmeleri olacak. Bilindiği üzere, PS4’te oyunu orijinal olarak satın alsanız bile PS Plus üyeliğiniz yoksa online modlardan faydalanamıyorsunuz.

Bu 5 günlük üyeliğin bir diğer artısı ise Kasım için yayınlanan ücretsiz PS Plus oyunlarını deneyebilecek olmamız. Bilindiği üzere PS Plus üyeleri için her ay bazı oyunlar ücretsiz olarak yayınlanıyor. Elbette bu oyunları PS Plus’a üye olduğunuz sürece oynayabiliyorsunuz. Yani üyeliğiniz sona erdiğinde oyunlara olan erişiminiz de sona eriyor. Doğal olarak 5 günlük ücretsiz PlayStation Plus aboneliğiniz sona erdiğinde, Kasım ayı oyunlarına olan erişiminiz de sona erecektir.

Ücretsiz PS Plus,Ücretsiz PS Plus Üyelik,PS Plus,ps plus kampanyası,ps plus nedir,ps plus özellikleri,sony,ücretsiz ps plus

PSN Store’dan indirimli oyun almak

Bu deneme üyeliğinin bir avantajı da PSN Store‘da PS Plus sahiplerine özel yapılan indirimli fiyatlardan kullanıcıların da yararlanabilecek olması. 5 günlük süre içerisinde şu anda PSN Store’da olan indirimler kaldırılır mı bilemeyiz fakat Call of Duty oyunlarının bile PS4 için PS Plus sahiplerine 50-80 TL arasında uygun rakamlara düştüğünü belirtmek isteriz. Eğer siz de uygun fiyatlı oyunlardan almak istiyorsanız  Ücretsiz 14 günlük PS Plus üyelik alımı yazımızı kullanıp, yeni oyununuza kavuşabilirsiniz.

Sony tarafından sunulan bu fırsatın oyuncular için iyi olacağı kesin. Bu sayede PS Plus’a üye olmak isteyip, kafasında soru işareti bulunanlar için de bir demo ortamı yaratılmış olacak.

Sizce de Sony’nin düzenlediği bu kampanya, PlayStation Plus abone sayısının artmasında faydalı olabilir mi dersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

PlayStation 4 oyunları için verilen ilanlara göz atmak için tıklayın.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi