En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Ucuz PS Oyunları Nereden Alınır?

Ucuz PS oyunları nereden alınır? En ucuz PS oyunları nerede bulunur? PlayStation oyunlarını ucuza almak mümkün müdür? Tüm bu soruların cevapları bu yazımızda sizi bekliyor.

0 666

Yabancı para birimlerinin her geçen gün arttığı ülkemizde oyunların etiket fiyatları 400TL bandını görmeye başlaması ile oyun severler olarak ucuz ps oyunları nereden alınır?, nerede bu ucuz oyunlar? sorusunu birbirimize sormaya başladık. İkinci el oyun ve ikinci el konsol alanında alıcı-satıcıları buluşturmaya devam ederken, bir yandan da Ucuz PS4 oyunları nereden alınır sorusunu araştırdık. Gelin hep birlikte ucuz oyun bulabileceğimiz adreslere göz atalım.

Ucuz PS4 Oyunları Nereden Alınır?

en-ucuz-ps-oyunlari-nereden-alinir-ucuz-ps-oyunlari-oyunalsat-oyunalsat.net-blog-icerisi

Oyunalsat.net

Tabii ki de ilk adresiniz ücretsiz ve limitsiz ilan verme şansına sahip olduğunu Oyunalsat.net olacaktır 🙂 Sitemizde yer alan dijital oyun ilanlarına özellikle kutulu oyun fanatiği değilseniz özen göstermenizi öneririz. Çünkü dijital oyunlar kutululara göre hatrı sayılacak şekilde ucuzdur. Eğer ki burada aradığınız oyunu bulamazsanız şayet sizleri aşağıdaki alternatifleri denemeye davet ediyoruz.
oyunalsat.net-yeni-logosu-oyunalsat-yeni-logo-ikinci-el-oyun-ilani-ucretsiz-250

PlayStation Store

Eğer ki amacınız ucuz oyun almak ise dijital oyunlar sizin imdadınıza yetişecektir. Özellikle aylık indirimler, PS Plus üyeliği sahiplerine özel indirimler, cadılar bayramı, büyük yaz indirimi, okula dönüş indirimi vb. dönemsel indirimler ile birçok oyunu neredeyse yarı fiyatından da ucuza alabilirsiniz. Ayrıca dijital oyun konusunda PS Store’dan Oyun Nasıl Alınır yazısı ile nasıl oyun alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunların dışında tüm dünyada faaliyet gösteren PlayStation Store ülkelerinin fiyatlarının karşılaştırıldığı muhteşem bir platform olan PSN4 sitesinden oyunların hangi ülkenin PlayStation Store’unda daha ucuz olduğunu görüp, ona göre oyununuzu daha da uygun fiyatlara alabilirsiniz. Mesela NBA 2K17 ilk çıktığı zaman Türkiye ortalaması 279 TL iken Rusya’nın PS Store’unu kullanarak 80 TL‘ye aynı oyunu almıştım.

ps-store-indirim-rüzgarı-oyunalsat-oyunalsat.net
Ucuz PS4 oyunları nereden bulunur sorusunun bir diğer cevabı ise forum siteleridir. Büyük forum sitelerinde oyun alım, satım, takas yapıldığı bilinmekte olsa da forumlardaki dolandırıcılara da dikkat etmekte fayda vardır. Alanında profesyonelleşmiş nitelikli dolandırıcı üyeler, sizlere para ödeyeceklerini vaat ederek bir sürü olumsuzluğa sebep olabilmektedirler. Olabildiğince işlemleri yüz yüze yapmaya çalışmak ya da güvenilir, referanslı üyeler ile alışveriş yapmaya dikkat etmelisiniz.

Forum Siteleri

Ucuz Xbox oyunları nereden bulunur sorusunun bir diğer cevabı ise forum siteleridir. Büyük forum sitelerinde oyun alım, satım, takas yapıldığı bilinmekte olsa da forumlardaki dolandırıcılara da dikkat etmekte fayda vardır. Alanında profesyonelleşmiş nitelikli dolandırıcı üyeler, sizlere para ödeyeceklerini vaat ederek bir sürü olumsuzluğa sebep olabilmektedirler. Olabildiğince işlemleri yüz yüze yapmaya çalışmak ya da güvenilir, referanslı üyeler ile alışveriş yapmaya dikkat etmelisiniz.en-ucuz-xbox-oyunlari-nereden-alinir-ucuz-xbox-oyunlari-oyunalsat-oyunalsat-forum

Spot Oyun Satan Dükkanlar

Ucuz PS4 oyunları satan yerlerin sonunda eski usul pasaj içi oyun ve konsol dükkanları yer alıyor. Buralar her ne kadar oyunculara dolandırılma konusunda korku verse bile çoğu oyunu takas etme şansınızın olması ve özellikle büyük oyun satıcısı firmalara oranla daha uygun fiyatlar sunmaktadırlar. Özellikle birkaç kez aynı dükkana gittikten sonra size çok uygun fiyatlara yeni çıkmış oyunları temin edebilirler.ucuz ps4 oyunu nereden alınır-ucuz ps4 oyunu-ucuz oyun nereden alınır-ucuz ps4 oyunları nerede bulunur-oyunalsat-oyunalsat.net-oyunalsat blog-ps store-yazicioglu-new

Sizlerin de eklemek istediği yerler varsa aşağıdaki yorum kutusundan bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi