En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Unreal Gold 20. yılı şerefine ücretsiz

GOG zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyun sevenleri mutlu etmeyi sürdürüyor. Bu sefer ise karşımızda 20. senesini kutlayan Unreal Gold var. Senelerin sevilen oyununun önümüzdeki iki gün içinde ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

0 629

1998 yılında gün yüzüne çıkan Unreal Gold’u tam anlamıyla anlatmak, bu oyunu yaşamadan kesinlikle mümkün değil. Serinin ilk ayağının oyun dünyasına sayısız katkısı bulunuyor. Bu sebeple onu hem tarihi hem de önemli bir oyuncularından olarak tanımlayabiliriz. Peki bu kadar övülen Unreal Gold, bu sene kaçıncı senesini kutluyor? Karşımıza çıkışının yirminci senesini kutlayan oyunun ücretsiz bir kopyasını almak sizin de elinizde!.

Ücretsiz Unreal Gold nasıl alınır?

Üstelik oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız fazlasıyla kolay. Öncelikle eğer yoksa GOG.com üzerinden kişisel bir hesap oluşturmanız, ardından e-posta adresinize gelecek maille birlikte hesabı aktive etmeniz gerekiyor. Bu aşamayı sorunsuz tamamlamanın ardından buradaki linke tıklayacak Unreal Gold’u sayfasına ulaşabilirsiniz. Normalde 9 dolara alıcı bulan Unreal Gold iki gün boyunca ücretsiz görünüyor. Oyunun hesabınıza tanımlanması için “Get it here” butonuna basmak gerekiyor. Ardından açılan yeni sayfada yeniden “get if for free” tuşuna basıyorsunuz.

Hesabınıza zaten giriş yaptıysanız “oyun kısa süre içinde hesabınıza tanımlanacak” uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Birkaç dakika içinde oyunlarım kategorisi altında Unreal Gold’un da yer aldığını görüyorsunuz. Nostaljik anlar yaşamak isteyenlere bu oyunu kaçırmamalarını tavsiye ediyoruz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi