En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Valve, Steam kütüphanesi için nihayet düğmeye bastı

Oyun dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Valve bir süredir yeni Steam kütüphanesi üzerinde çalışıyordu ve anlaşılan işlem tamamlandı.

0 11

Mevcut süreçte çok fazla sorunla karşılaşılmaması üzerine Valve yeni kütüphane için düğmeye bastı. Geçtiğimiz gün itibariyle Steam’in yeni kütüphanesi tüm kullanıcıların deneyimine sunuldu.

Elbette bu yeni özelliğin hala beta aşamasında olduğunu hatırlatmamız gerekiyor. Eğer siz de yeni kütüphaneyi deneyimlemek, bir göz gezdirmek istiyorsanız Ayarlar kısmında bulunan Beta Katılımı sekmesine girmeniz yeterli olacaktır. Elbette “Değiştir” butonuna tıkladıktan sonra Steam’i yeniden başlatmayı da unutmayın.

Yenilenen Steam kütüphanesi ile oyun güncellemelerine, çeşitli aktivitelere, envanterinizde yer alan öğelere ve arkadaşlarınız ile ilgili bilgilere daha hızlı erişim imkanı tanıyor. Şimdilik beta sürümünde olan bu özelliğin yeni yıl ile birlikte tam sürüm olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi