En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Watch Dogs ücretsiz oldu!

0 221

Ubisoft tarafından 2014 yılında piyasaya sürülen Watch Dogs oyunu ücretsiz oldu. PC kullanıcıları için sunulacak bu fırsatın detayları haberimizde.

Bir dönemin efsane oyunu Watch Dogs artık bedava! Çıktığı dönem kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Watch Dogs’u, ücretsiz olarak indirmek isteyenlerin, Ubisoft hesabı ile Uplay platformunu kullanmaları gerekiyor.

PC için Watch Dogs ücretsiz indirilebilecek!

7-13 Kasım tarihleri arasında Ubisoft, ses getirmeye başaran oyununu PC kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtacak. Ücretsiz kopyanızı elde etmek içinse bu adresi ziyaret ederek kayıt olmanız gerekecek. Altını çizelim: Oyun tamamen sizin olacak!

Aiden Pearce adlı yeni tür bir anti kahramanı yönettiğiniz oyunda hackeryetenekleriniz silahınız oluyor. Chicago şehri teknolojisinin büyük kısmını kontrole eden Central Operating System (ctOS) adlı sisteme sızarak trafik ışıklarına müdahale etmek, kapıları açmak ve daha fazlasını yapmak elinizde. Adalet arayışındaki Pearce ile keyifli bir macera sizi bekliyor.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi