En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

WWE 2K18 için ilk oynanış videosu!

0 250

2K Sports tarafından geliştirilen WWE 2K18 için merakla beklenen ilk oynanış videosu sonunda yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Amerikan güreşi olarak tabir edilen dövüş organizasyonu kurma bir senaryo üzerine temellendirilmiş olsa da tüm dünyada geniş bir fan kitlesine sahip. Bu organizasyonlardan dünya üzerinde birkaç adet bulunuyor. Fakat ismini en çok duyuranın Smackdown ve Raw olduğunu söylemek mümkün.

Bu organizasyonlar bir ara ülkemizde de ilgiyle takip ediliyordu. Daha çok çocuk denebilecek yaştaki seyirci kitlesine hitap eden WWE organizasyonları, oyun dünyasında da aktif olarak boy gösteriyor.

WWE oyunlarının telif hakları 2K Games’in elinde bulunuyor. 2K Games’in bu telif haklarının karşılığını sonuna kadar verdiğini söylemek de mümkün. Zira seri haline gelen WWE oyunu her yıl raflardaki yerini alıyor. Uzun bir süre Smackdown vs RAW ismi ile yayınlanan seri sonradan yoluna WWE 2K ismi ile devam etmişti.

Bu sene de WWE 2K18 ile Amerikan güreşine doyacağız diyebiliriz. Yeni bir oyun motoru ile geliştirilen WWE 2K18, PS4 Pro ve Xbox One X için tekrardan elden geçirildi. 2K Sports uzun süredir aynı oyun motorunu kullanıyordu. Konsolların gücünün artması ile birlikte daha kaliteli bir WWE oyunun bizleri beklediğini söylemek yanlış olmaz.

Zira WWE 2K18 için yayınlanan ilk oynanış videosu da oyunun ne derece kaliteli olduğunu gösterir nitelikte. İlgili videoya aşağıdan göz atabiliniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi