En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Xbox Game Pass Kasım oyunları belli oldu

Microsoft, Xbox Game Pass Kasım oyunları için eklenecek olan oyunlarını açıkladı. İşte bu ay Game Pass’e eklenecek olan oyunlar ve diğer tüm detaylar.

0 721

Xbox One’ın, PlayStation 4’e karşı en büyük artısı olarak gösterilen Game Pass’e yeni oyunlar eklenmeye devam ediyor. Bilindiği üzere Xbox Game Pass kütüphanesinde 100’ün üzerinde oyun bulunuyor. Game Pass aboneleri, sistemde kaldıkları süre boyunca bu oyunları indirip, diledikleri kadar oynayabiliyorlar. Ayrıca Microsoft, kendi bünyesinde yeni çıkardığı yüksek kaliteli AAA kalitesindeki yapımları da direkt olarak bu kütüphaneye ekleyebiliyor. Örnek vermek gerekirse kısa süre önce raflardaki yerini alan Forza Horizon 4 de Xbox Game Pass kütüphanesine eklenmişti.

Xbox Game Pass Kasım oyunları açıklandı

Microsoft her ay Game Pass kütüphanesine bazı oyunları ekleyip, bazılarını da çıkartıyor. Fakat kütüphanedeki oyun sayısı genel itibariyle 100’ün altına düşmüyor.

Microsoft Kasım ayında Game Pass kütüphanesine eklenecek olan oyunlardan bazılarını açıkladı. Buna göre;

  • Sniper Elite 4 (1 Kasım)
  • Olli Olli 2 XL Edition (1 Kasım)
  • Sheltered (1 Kasım)
  • Rise and Shine (1 Kasım)
  • Grip: Combat Racing (6 Kasım)

oyunları Kasım’ın ilk haftasında kütüphaneye eklenmiş olacaklar. Game Pass kütüphanesine eklenecek olan diğer oyunlar ise 10 – 11 Kasım’da Mexico City’de gerçekleşecek olan X018 etkinliğinde duyurulacak.

Xbox Game Pass Türkiye Fiyatı Nedir?

Xbox Game Pass’in ülkemizdeki aylık abonelik ücreti 59TL. Senelik üyelik aldığınızda ise fiyat biraz daha aşağıya iniyor. Ayrıca Oyunalsat.net üzerinden daha uygun fiyatlara abonelik bulmanız da mümkün.

Xbox Game Pass Kasım Oyunları Videosu

Xbox One Game Pass Nedir?

Uygun bir aylık fiyat karşılığında yüzü aşkın Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişimin tadını çıkarın. Keşfedilmeyi ve indirilmeyi bekleyen bu kadar çok oyunla Xbox deneyiminiz asla aynı olmayacak. Xbox Game Pass’i Xbox One Konsolunuzdan, xbox.com’dan veya Microsoft Store’dan satın alabilirsiniz. En son kataloğu incelemek ve Xbox Game Pass hakkında bilgi edinmek için Xbox Game Pass bölümünü veya Xbox Game Pass Lounge içindeki Son Eklenenler kanalını ziyaret edin. Xbox her ay Xbox Game Pass’i güncelleştirir ve Xbox Game Pass’e eklenen yeni oyunları sosyal kanallardan paylaşır. Zaman içinde kataloğa oyunlar eklenecek ve kaldırılacaktır.

Xbox Live için verilmiş en ucuz oyun ilanlarına buradan göz atabilirsiniz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi