En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Xbox Live Gold Temmuz oyunları belli oldu

Microsoft, Xbox Live Gold Temmuz ayına özel olarak ücretsiz yayınlayacağı oyunların listesini açıkladı. İşte konu hakkındaki detaylar.

0 419

Bilindiği üzere Microsoft da aynı Sony gibi online servislerine abone olan kullanıcılarına her ay ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Sony geçtiğimiz gün PS Plus abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz olarak sahip olacakları yapımları açıklamıştı. Sony’nin ardından şimdi de Microsoft, Xbox Live Gold abonelerinin Temmuz ayında ücretsiz indirebilecekleri oyunları duyurdu.

İşte Xbox Live Gold Temmuz oyunları

Şunu peşinen söyleyelim. Beklentilerinizi öyle yüksek tutmayın. Açık konuşmak gerekirse, Microsoft son 5 – 6 aydır Xbox Live Gold aboneleri için öyle elle tutulur kalitede bir yapımı ücretsiz olarak sunmadı. Görünen o ki Temmuz ayında da bu anlamda değişen pek birşey yok.

Önümüzdeki ay Xbox Live Gold aboneleri 1 – 31 Temmuz arasında Assault Android Cactus oyununu ücretsiz olarak indirebilecekler. 16 – 15 Ağustos tarihleri arasında da Death Squared oyunu ücretsiz olacak.

Xbox 360 içinse Virtua Fighter 5 Final Showdown 1 – 15 Temmuz arası, Splinter Cell Conviction ise 16 – 31 Temmuz arası ücretsiz olacak.

Elbette şu noktayı da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Xbox One’da bulunan geriye uyumluluk modu sayesinde, Xbox 360 için ücretsiz olarak yayınlanan oyunlar, Xbox One’da da oynanabilecek.

Xbox Live Gold Temmuz Oyunları Videosu

Genel olarak ücretsiz olarak sunulan oyunlara baktığımızda, en sürükleyici yapımın Splinter Cell Conviction olduğunu söyleyebiliriz.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi