En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Xbox One bir kez daha PS4’ü geçmeyi başardı

0 216

PlayStation’ın senelerdir piyasaya hükmettiği günler acaba geride mi kalıyor? Xbox grafikleri ile fark yaratırken acaba sırada ne var? Detaylar haberimizde.

PS4 ve Xbox One ilk piyasaya sürüldüğünde işler Xbox One için pek de iyi gitmiyordu. Ne kadar çabalarsa çabalasın uzun bir süre PS4’ün arkasında kalmaya mahkum olan Xbox One için işler değişti. Yayınlanan rakamlar Xbox One’ın liderlik koltuğuna alıştığını gösteriyor.

İlk olarak geçen Ağustos ayında Xbox One’ın PS4’ü geçtiği açıklanmıştı. Ancak arada büyük bir fark olmaması nedeniyle Xbox One’ın tam anlamıyla zirveye oturduğunu söylemek güçtü. Ağustos’tan sonraki aylarda da liderliği bırakmayan Xbox One, bulunduğumuz Kasım ay ile birlikte Amerika’da 4 aydır zirvede kalmayı başardı. Ancak tahminler, Sony’nin geri dönüş yapabileceği yönünde. Oyuncuların PS4 Pro ve PS VR için bir süredir beklediklerini ve bu cihazların satışa çıkışıyla birlikte liderliğin yeniden Sony’e geçeceği düşünülüyor. Konsolların kıyasıya rekabetinde bu yılın kazananı hangi taraf olacak, bunu zaman gösterecek.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi