En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.

Xbox One S için Çıkış Tarihi Açıklandı!

0 191

Xbox One S için o biriktirdiğiniz paraları harcama zamanı geldi!

19-temmuz-2016-xbox-one-s-cikis-tarihi-aciklandi-oyunalsat-blog-site-Xbox One S için Çıkış Tarihi Açıklandı!-Mini mini birler, çalışkan ikiler. Microsoft’un biricik Xbox One S’i E3 fuarında baya bir tantanayla duyurulmuştu. Dün itibariyle çıkış tarihi de duyuruldu. Konsol 2 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacak. Standart format olan 2 TB’lık tek versiyon  399 $’dan satışa sunulacak. Fakat ilerleyen günlerde 1 TB ve 500 GB olan versiyonlar da piyasada olacak ve fiyatları 349 dolar ve 299 dolar olacak.

Şu haberimizde dünya kadar özelliğinden bahsettiğimiz yeni Xbox One S için yine de özet bilgi geçecek olursak, daha iyi bir wireless sistemine sahip, önceki versiyondan %40 küçük (adı üstünde S) . 4K destekli, UHD görüntü verme yetisine sahip tek konsol. Tabii Kinect için özel bir portu yok, bunun için harici adaptör almanız gerekecek.

Sıra Sony’de. PS4 Slim ve PS4 Neo’yu dört gözle bekliyoruz (kırın kardeşim şu fiyatları da benim de bir konsolum olsun).

Son bir not, yukarıda verdiğim fiyatlar yurtdışı fiyatları , Türkiye’de ne olur bilmem ama malum açık artırma sistesinde 3bin tl fiyat gördük.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. AnladımDaha fazla bilgi