En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Yeni Assassin’s Creed oyunu İzmir ve çevresinde geçebilir!

Çeşitli şehirlerimizin konuk edildiği oyun serilerine bir yenisi daha Assasin’s Creed ile eklenebilir ama bu ekleme Türkiyemizin Ege Bölgesi değil Antik Yunanistan’ın Ege Bölgesi olarak karşımıza çıkabilir.

0 795

Oyun dünyasının köklü serilerinden biri olan Assassin’s Creed, 2016 yılında verilen 1 senelik aranın ardından geçtiğimiz yıl Origins ile tekrardan konsol ve PC’lerimize konuk olmuştu. Herkes serinin yavaş yavaş günümüzde geçeceğini düşünüyor olsa da yeni oyunlar daha da geçmiş zamanlara odaklanmaya başladı. Son söylentilere göreyse yeni Assassin’s Creed oyunu Antik Yunanistan’da geçecek.

Yeni Assassin’s Creed ile Türkiye topraklarına geri dönebiliriz

Hatırlanacağı üzere Assassin’s Creed Revelations, ile Yavuz Sultan Selim zamanındaki İstanbul’a yolculuk yapmış ve eski İstanbul’da gönlümüzce dolaşmıştık. Şimdi ise seneler sonra yeni Assassin’s Creed oyunu ile bir kez daha Türkiye topraklarında dolaşma şansını ele geçirebiliriz.

Son söylentilere göre, serinin yeni oyunu Antik Yunanistan’da geçecek. Antik Yunanistan haritasını göz önüne aldığımızda Ege adaları, İzmir, Balıkesir ve Çanakkale’nin kıyı kesimlerinin oyuna dahil edilebileceğini söylemek mümkün. Dilerseniz Antik Yunanistan haritasına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni Assassins Creed oyunu izmir ve cevresinde gecebilir-oyunalsat-oyunalsat.net-blog-guncel-haber-ucuz oyun

Elbette şunu belirtmek gerekiyor. Henüz oyunun Antik Yunanistan’da geçip geçmeyeceği netlik kazanmış değil. Fakat şu unsuru da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Genel olarak AC ile ilgili ortaya atılan söylentiler doğru çıkıyor.

ComicBook tarafından ortaya atılan iddiaya göre, yeni Assassin’s Creed oyununun yapımına 2017 yılında başlanmış. Oyunun satışa sunulmasının ise 2019’un sonlarında gerçekleşeceği belirtiliyor. Yani 2018’de yeni bir AC oyununun gelmesi pek de olası görünmüyor.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi