En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

Yeni Uncharted oyunu bekleyenlere kötü haber

0 368

Uncharted 4 ile zirve yapan heyecan Uncharted 5 ile devam etmeyecek gibi gözüküyor. Uncharted: The Lost Legacy ise yolda…

PlayStation’ın Amiral Gemisi oyun serilerinden biri olan Uncharted, son olarak dördüncü oyun Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu ile karşımıza çıkmış ve milyonlarca oyun severin beğenisini kazanmıştı. Bu oyundan sonra yeni bir Uncharted oyununun gelip gelmeyeceği tartışma konusu olmuştu. Naughty Dog, Uncharted 4’ün son oyun olduğunu ve gelecekte yeni bir oyun gelse bile baş rolde Nathan Drake’in olmayacağı belirtmişti. Ortaya çıkan son söylentiler ise bu açıklamaya nazaran daha karanlık bir tablo çiziyor.

Son Uncharted oyunu 2016 yılında karşımıza çıkmış ve Nathan Drake’in son hazine avı macerasını yaşama şansını bizlere vermişti. Daha sonrasında Chloe Frazerve Nadine Ross‘un ana karakterler olarak karşımıza çıkacağı Uncharted: The Lost Legacy isimli indirilebilir içerik duyuruldu. Oyuna ek bir senaryo dahil eden bu içeriğin gelecek Uncharted oyunlarına işaret ettiği ileri sürülüyordu. Ancak Naughty Dog bu şekilde düşünmüyor. The Last of Us 2 gibi oldukça önemli bir oyun için kolları sıvayan ekibin bu oyundan sonra farklı projelere yöneleceği belirtiliyor. Asla, asla demeyeceklerini belirten Naughty Dog yardımcı başkanı Evan Wells, yine de Uncharted evreninde yeni bir oyun çıkarma ihtimallerinin oldukça düşük olduğunu belirtiyor. Wells’in söylediklerine bakılırsauncharted 5-yeni uncharted-uncharted 4-yeni uncharted oyunu-Uncharted: The Lost Legacy Uncharted: The Lost Legacy, son Uncharted oyunu olarak kalacak. Naughty Dog’un bundan sonraki projelerinin ne olacağı ise henüz kesinlik kazanmış değil.

Dipnot:Uncharted 4 ile şimdilik Uncharted serisine doyduk ama The Last of Us 2 gibi önemli bir oyunu çıkarmaya gayret gösterirse benim gibi oyun severler kesinlikle minnettar kalacaktır.

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi