En güncel ve özel teknoloji haberleri burada sizleri bekliyor.
maske mesafe temizlik

YouTube Premium Aboneleri için Önemli Uyarı

Google, YouTube Premium abonesi olan herkese bir e-posta yolladı ve platformda yapılan bir dizi değişikliğin duyurusunu yaptı.

0 67

YouTube Originals, YouTube ve YouTube Music içerikleriyle alakalı yeni bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Diğer Premium avantajlarınızda bir değişiklik olmayacak.

YouTube Originals içeriklerini artık anında izleyebileceksiniz

Premium üyesi olduğunuz için YouTube Originals canlı yayınlarını, filmlerini ve dizilerin tüm sezonlarını, yayınlandıkları anda, reklam görmeden izlemeye devam edebilirsiniz. 24 Eylül 2019 tarihinden sonra piyasaya sürülen yeni YouTube Originals dizileri, filmleri ve canlı etkinlikleri üye olmayan kullanıcılara da ücretsiz olarak sunulmaya başlanacak. Ancak onlara yayınların arasında reklam izletilecek. YouTube Premium üyeleri yeni sezonları ilk yayın galası esnasında izleyebilecekler.

youtube premium hakkinda bilgi-youtube-oyun ve teknoloji haberleri-oyunalsat.blog

Fakat üye olmayan kullanıcılar her bölümü ancak yayınlandıktan sonra izleyebilecek. Genelde Director’s Cut ve YouTube Originals filmlerinin yayınlanmamış sahneleri ile canlı etkinlikler sadece siz üyelerimizin erişimine özel olacak.

YouTube’da içerik indirmede yapılan güncellemeler

YouTube Originals’a erken erişmenin yanısıra, üyeliğiniz sayesinde reklamsız video izlemeye, uygulamayı arka planda oynatmaya ve (YouTube Originals dahil olmak üzere) YouTube videolarını çevrimdışı izlemek üzere telefonunuza indirmeye devam edebilirsiniz.

YouTube Premium Nedir?

YouTube Premium (eski proje adı ile YouTube Red) bir dijital paralı üyelik sistemidir.  Paralı üyeliği kullanarak üst düzey kalitede video izleme, videoyu cihaza kaydederek çevrimdışı izleme, reklamsız yayın ve mobil cihazlarda arka planda YouTube Music uygulamasının çalışması gizi özelliklerini sayabiliriz.

Uygun Fiyatlı Teknoloji Ürünleri İlanlarına Ulaşmak için Oyunalsat.Net Sitemizi Ziyaret Edin!

Anlık bildirimleri tüm cihazlardan alabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumunuz moderatör onayından sonra yayına alınacaktır.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım Daha fazla bilgi